Pestszentlőrinc, Pestszentimre

 
 
 
 
 
 
 
 
American Camp 

Napközis angoltábor a 18. kerületben

Időpont:

július 18 – 22
augusztus 01 – 05 

A tábor bázishelye: 18. kerület, Szent Lőrinc sétány 4., Helen Doron Gyereknyelviskola (a Lőrinci piac mellett)
A tábor ideje: 9 órától 16 óráig, ügyeletet igénybe lehet venni 7:30-9 illetve 16-17 óráig (térítésmentesen)

Étkezés: háromszori minőségi étkezés: Tízórai – gyümölcs, egészséges rágcsálnivalók, ebéd – az Új Tündérkert Étteremben, uzsonna – szendvics zöldséggel vagy sütemény
Jelentkezem

A 2021-es táborokról készült képeket itt találtok.


A tábor nyelve: az angol
Ettől senki ne ijedjen meg, a feladatokat mindig a gyerekek angoltudásához fogjuk igazítani.

Három fő célunk van a tábor során: mivel nyár van ez a buli és szórakozás ideje. Ebben a szellemben működik a tábor. Viszont van még két fontos cél: játék közben észrevétlenül fejleszteni a gyerekek mindennapi szóbeli angol kommunikációját és megismertetni őket az őket körülvevő környezet izgalmas világával.

A programokból: a hét folyamán 10 x 45 perces Helen Doron angolfoglalkozást tartunk a táborozóinknak, ahol kitérünk az izgalmas amerikai szokásokra, ételekre és sportokra, valamint kincskeresést, szám-/jelháborút, vízibombacsatát, kézműves délutánt és filmclub-ot is tartunk a gyerekeknek (igen a popcorn alap idén is 😉 ). A tábor anyaga nagyon jó kiegészítése a Helen Doron kurzusoknak, illetve más angoltanulási folyamatoknak.

A tábor óvodás és iskolás gyerekeknek ajánlott. Maximum csoportlétszám 12 fő!

Az 5 napos tábor ára: 47.000 Ft

A tábor ára tartalmazza:
napi 3x étkezés: tízórai, ebéd – az Új Tündérkert Étteremben, uzsonna
valamint a 10 x 45 perces Helen Doron angolórákat, kézműves programokat, szabadidős programokat, egyszóval mindent, ami a tábor során felmerülhet.