Cool Camp

• július 01–05
• július 08-12
• július 29 – augusztus 02

A tábor bázishelye: 18. kerület, Szent Lőrinc sétány 4/D, Helen Doron Gyereknyelviskola (a Lőrinc Piac mellett). A tábor ideje: 9 órától 16 óráig, ügyeletet igénybe lehet venni 7:30–9:00-ig, illetve 16:00–17:00-ig (térítésmentesen).

Étkezés: háromszori minőségi étkezés. Tízórai: gyümölcs, egészséges rágcsálnivalók; ebéd a Zila Étteremben; uzsonna: szendvics zöldséggel, vagy sütemény.

Jelentkezem

A programokból: A tábor alapja a heti 8×45 perces Helen Doron angolfoglalkozás, és az angol nyelvű programok, melyek után az angoltudásod látványosan fejlődni fog!  A hét során ellátogatunk a Molnár szigeten lévő Vizes játszótérre majd onnan átkompozunk a Dunán a csepeli Kalózjátszóra. Városligeti nagy játszón és a Zene Háza játszótéren is töltünk egy izgalmas napot.

Amivel még várunk Benneteket: interaktív filmklub, ügyességi versenyek, kézműves foglalkozások, vizibombacsata, angol dalok és sok-sok móka, hiszen nyár és buli van! (Vagyis lesz! :))
A tábort óvodás és iskolás gyerekeknek, kezdő és haladó angolosoknak is ajánljuk. A maximum csoportlétszám 12 fő!

Képek az előző táborainkról itt.

Két fő célunk van a tábor során: a legfontosabb, hogy mindenki jól érezze magát, és remek hangulatban, élményekkel tele menjen haza, illetve a másik fő cél a gyerekek angol szóbeli kommunikációjának fejlesztése.

Nagyon jó kiegészítése a Helen Doron-kurzusoknak, illetve más angoltanulási folyamatoknak.

Az 5 napos tábor ára: 77.000 Ft

A tábor ára tartalmazza:
• napi háromszori étkezés: tízórai, ebéd a Zila Kávéház – Krisztina Cukrászda és Étteremben (kivéve az egész napos kirándulós napokon), uzsonna
• programok díjai
• 8×45 perces angolfoglalkozások.

Miért a Cool Camp?

• Kis csoportlétszám, teljes figyelem mindenkinek.
  • Minőségi étkezés. Ételallergiásokat is fogadunk.
  • Képzett Helen Doron-angoltanárok.
  • Maximális biztonság és felügyelet.
  • Légkondicionált tantermek.
  • Reggeli, délutáni ügyelet.
  • Szuper programok és hangulat.