Rólunk

A Helen Doron Gyereknyelviskola 2005 óta működik családi vállalkozásként a 18. kerületben, lehetőséget adva a kerületi és kerületünkön kívül lakó gyerekeknek egy olyan angol nyelvoktatási programban való részvételre, ami a világ 39 országában már sikerrel működik.

Joggal merül fel, hogy mik is pontosan ezek a sikerek?

Sikernek tekintjük, hogy a nálunk tanuló gyerekek megszeretik az angol nyelvet, értik és használják azt, jól érzik magukat az angolórákon, könnyedén, szorongás nélkül teljesítik 7 éves kortól a Cambridge junior, majd 14 éves kortól felnőtt nyelvvizsgáikat és ami a legfontosabb, egy olyan életre szóló tudást kapnak, amivel bárhol elboldogulnak majd a világban.

A 18. kerületben egy helyszínen Pestszentlőrincen (hétfőtől péntekig) 3 tanteremben oktatunk.

Hiszünk abban, hogy gyerekeket tanítani csak szeretettel, tisztelettel az élménypedagógia eszközeivel lehet. Így kapunk később önbizalommal teli, boldog, a világ felé nyitott felnőtteket.

Mert ez még az angolnál is fontosabb!