Munkatársaink

Silling Veronika – Nyelviskolavezető
Verához bármilyen kéréssel, észrevétellel nyugodtan fordulhattok az iskolában (vagy telefonon/e-mailben) és biztosak lehettek benne, hogy talál megoldást. Egy valamit azonban mindig szem előtt tart: első a gyerekek érdeke. Humánszervező szakmájából adódóan az „ügyfélközpontúság” teljesen természetessé vált az egész iskolában.
Egy egyetemista fiatalember, egy középiskolás lány és egy ovis kislány anyukája.
Gyakran beszélget a diákokkal (órák alatt pedig a szüleikkel), naprakész a bölcsi-ovi-iskola választás, beszoktatás problémáiban.

Gyöngyösi Tibor – Nyelviskolavezető
Tibor tartja a kapcsolatot kerületünk bölcsődéivel, óvodáival, iskoláival és egyéb intézményeivel. Sokszor Kangi-nek (kenguru jelmezbe bújva) álcázza magát a rendezvényeinken, nyáron szórakoztatja a táboros gyerkőcöket. Az irodában vele is sokat találkozhatsz, ha szükséged van segítségre nyugodtan fordulj hozzá.
Egy fiú és két lány apukája.
Ha gyerkőcöd elakadt a töri háziban és délután pont angolra jön, akkor csak kérdezze Tibit, mert a történelemben verhetetlen.

Tanáraink

Antal Csilla – Helen Doron angoltanár, énektanár
Csilla fantasztikus kisugárzású tanár néni, akinek kreativitása és lelkesedése határtalan. Gyönyörű énekhangját minden angolórán hallhatják kis és nagy diákjai. Iskolánkban babákat, ovisokat és kamaszokat is tanít.
Szakértelmének köszönhetően rengeteg diák tett már sikeres nyelvvizsgát iskolánkban.
Egy kétnyelvű, általános iskolás lány anyukája.

Dorogi-Kovács Éva – Helen Doron angoltanár, általános iskolai magyar- és angoltanár
Évi nagyon tapasztalt tanár néni, remek ötleteivel és türelmével képes a legcsibészebb gyerkőcöt is együttműködésre bírni.
Érdekes faladatokat visz az órákra kicsiknek és nagyoknak is egyaránt.
Ovis, iskolás és nyelvvizsgás tini csoportok is nőnek a kezei alatt. Jelenleg gyesen van kislányával.

Kissné Schweibert Edit – Helen Doron angoltanár, általános- és középiskolai angoltanár
Edit hitvallása, ha a gyermek jól érzi magát az órán, érzi a bizalmat és a szeretetteljes odafigyelést, törődést, ha építünk a személyes világára, érdeklődésére, akkor csodákra képes.
Hatalmas tudását és tapasztalatát mindig maximális energiával és szakértelemmel adja át diákjainak.
Edittel nem csak az angolórákon, hanem az irodában is találkozhattok. Rengeteg tájékoztatást, például a pótóra időpontokat is tőle kapjátok.
Egy iskolás kisfiú édesanyja.

Oroszlán Judit – Helen Doron angoltanár, szerkesztő/fordító
Jutka egy igazi maximalista a tanítás terén is. Kezdőtől felsőfokig tanít a nyelviskolában gyerekeket, fiatalokat. Fantasztikus dolgokat bevet a legkeményebb nyelvtan tanítására és a kamaszok lelkesítésére. Óráin az angol szlengek, viccek, furcsa, de hasznos kifejezések is mindennaposak.
Az angoltanításon kívül Jutka kezeli az iskola social media felületeit, ahol kiváló írásokat, tartalmakat jelentet meg.
Két iskolás, egy fiú és egy kislány anyukája.

Tolstova-Nagypál Mariia – Helen Doron angoltanár, földrajz- és idegen nyelv tanár
Mariia kedvességével, nyitottságával, szakértelmével mindig megtalálja a közös hangot a gyerekekkel. Meleg légkört teremt az osztályteremben, ami a hatékony munka alapja.
Pedagógiát és módszertant Oroszországban, Örményországban, Csehországban és Magyarországon hallgatott és végzett különböző egyetemeken. Cambridge-i vizsgák felügyelőjeként és menedzsereként remekül ismeri azok követelményrendszerét.

Xyza Vasily Dela Pena – Helen Doron angoltanár, nyelvkönyv író
Xyza tanári filozófiájának központi eleme, hogy a nyelvtanulás legyen élvezetes élmény, alkalmazzon újító és kreatív módszereket. Fantasztikus óráin ezeket alkalmazza is.
Szerzőként 12 angol nyelvkönyvet jegyez, amelyek a diákok bevonását és a hatékony nyelvelsajátítás elősegítését hangsúlyozzák. Régóta elkötelezetten részt vesz az IELTS vizsgákra való hatékony felkészítésben.
Xyzával tantermeinken kívül a hegyekben, túrázás közben is összefuthattok.

Tanársegédünk

Moby – Tanársegéd, HDK hallgató engedelmes szakon
Moby egy igazi mókamester, a nyelviskola „terápiás” kutyája. Ha kell vigasztal nyugodtságával, vagy épp megnevettet vicces trükkjeivel. Egy kis jutalomfalattal – almával, répával – bármikor le tudod kenyerezni és ha még labdázol is vele, akkor végleg beloptad magad a szívébe.