Cambridge Camp

Intenzív angoltábor 7-10 éveseknek a 18. kerületben

Időpont: július 01 – 05

A tábor bázishelye: 18. kerület, Szent Lőrinc sétány 4/D., Helen Doron Gyereknyelviskola (a Lőrinci piac mellett). A tábor ideje: 9 órától 16 óráig, ügyeletet igénybe lehet venni 7:30-9 illetve 16-17 óráig (térítésmentesen)

Étkezés: háromszori minőségi étkezés. Tízórai – gyümölcs, egészséges rágcsálnivaló, ebéd: Zila étteremben, uzsonna – szendvics zöldséggel vagy sütemény.

Jelentkezem

Azoknak a gyerekeknek ajánljuk akik már több éve tanulnak angolul, vagyis haladó szinten vannak, és szeretnének fejlődni, ügyesedni a beszédben, letisztázni a nyelvtani részeket. Külsős diákoknak segítünk a szintjük megállapításában, illetve a szintfelmérő teszt számukra szükséges a tábor részvételéhez.
A tábor nagyon jó kiegészítője a Cambridge YLE Starters nyelvvizsgákra való felkészülésnek.

A programokból: a tábor hetében 17 x 45 perces intenzív angolórát tartunk a gyerekeknek, gyakoroljuk a szinthez tartozó hallás utáni szövegértést, nyelvtani részeket, a beszédkészséget, a helyesírást.

A délutáni foglalkozásokon: különféle szórakoztató feladatok és versenyek során erősítjük a szóbeli kommunikációt, és elmélyítjük a  szükséges szóanyagot.

Persze nem felejtjük el, hogy nyár van és szünidő! 😉 A komoly munka mellett azért lesz móka bőven, ahogy egy nyári táborhoz illik!

Az 5 napos tábor ára: 77.000 Ft

A tábor ára tartalmazza:
az intenzív heti 22×45 perces angolórát, az angol-, kézműves-, szabadidős foglalkozásokhoz szükséges eszközöket, napi háromszori étkezést (tízórai, ebéd – Zila étteremben, uzsonna)

Iskolán hivatalos Cambridge Nyelvvizsgafelkészítő Központ is egyben, így a tábor utáni szombaton Starters vizsgán való részvételre is van lehetőség. Részletekről iskolánkban lehet érdeklődni. (Vizsgára való jelentezés határideje 2024. május eleje.)

Előző táboraink képei itt láthatók.

Miért a Cambridge Camp?
Kis csoportlétszám, maximális figyelem mindenkinek.
Látványos fejlődés a 22 intenzív angolórán.
Minőségi étkezés. Ételallergiás gyerekeket is fogadunk.
Képzett Helen Doron angoltanárok.
Teljes biztonság és felügyelet.
Légkondicionált tantermek.
Reggeli/délutáni ingyenes ügyelet.